Tarot Falı

Üç Kart Tarot Falı

3 adet kart seçip tarot aç butonuna basınız.

Yorumlar

Üç Kart Tarot Falı

Üç kart tarot falı, kadim tarot öğretisinin bir türü olarak günümüzde hala güncelliğini koruyan bir yöntemdir. Üç kart tarot falı, yüzyıllar boyunca birçok medeniyet tarafından kullanılan oldukça eski bir yöntemdir. Bu açılımda temelde üç farklı konu hakkında bilgi sahibi olunması mümkündür.

• Geçmiş • Gelecek • Şimdi

Hakkında bilgiler veren kartlar, arkana majör ve arkana minör kartların anlamlarına göre birbiriyle ilişkileri doğrultusunda en gerçekçi yorumları sunar. Ortaçağ’ın son dönemlerinden itibaren kullanılmaya başlayan ve ezoterik anlamları ile çeşitli sembollere göre hayatınız hakkında yorumlar yapmanızı sağlar. Ücretsiz platformumuz üzerinden bu kartların geleneksel açıdan gerçek anlamları ve yorumlarını görerek, seçeceğiniz kartların hayatınız hakkında belirli ipuçlarını size göstermesini sağlayabilirsiniz.

Üç Kart Tarot Falı Nedir, Nasıl Bakılır?

Üç kart tarot falını anlamak ve anlamlandırmak için öncelikle tarot falı hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir. Tarot destesinde yer alan kartlar iki farklı kategoride sıralanır. Büyük arkana ve küçük arkana olarak sıralanan bu kartların her biri kendi içinde farklı ezoterik öğretilere ve sembollere sahiptir. Seçtiğiniz kartların açılımının ardından her kartın kendi anlamına göre ve birbiriyle olan ilişkisine göre farklı sonuçlar çıkacağı için bu konuda uzman kişiler tarafından tarot falının bakılması gerekmektedir. Üç kart tarot falı ise kişinin bu desteler arasında üç adet kart seçerek her kartın anlamına göre sırasıyla; geçmiş, şimdi ve gelecek hakkında bir takım bilgiler elde etmesi sağlanır.

Geleneksek tarot falında olduğu gibi platformumuz üzerinden kapalı olarak sunulan kartlar arasından üç kartı işaretleyerek Tarot Falı Aç seçeneği ile hayatınızın üç aşaması için kartların yorumlarına göre bilgi sahibi olabilirsiniz. Tarot falı doğrudan size ne yapmanız gerektiğini değil, içinde bulunduğunuz, yaşadığınız veya yaşayacağınız durumlar hakkında genel anlamda yorum yapmanızı ve buna göre kararlar almanızı sağlayan bir yöntemdir.

Tarot Falı Kartları ve Anlamları

Tarot destesinde toplamda 78 kart bulunur. Herhangi bir tarot yöntemi ile falınıza bakmadan önce bu kartların hem kendi anlamları ve yorumları hem de birbiri ile olan ilişkilerinin bilinmesi gerekir. 78 kartın 22’si büyük arkana, 56’sı ise küçük arkana olarak tanımlanmaktadır. Arkana kelimesi ise Latince ‘’Arcana’’ kelimesinden türemiştir. Sır, sır tutmak gibi anlamlara gelen bu kelime kartların niteliği ve gücü hakkında bir takım bilgileri bizlere sunar.

• Büyük Arkana (Arkana Majör): Ezoterik anlamlara sahip bu kartların her biri derin anlamlar taşır. Hayatınız boyunca yaşadığınız olaylar, tecrübeler ve hayatın birçok aşaması hakkında bilgi verir. Küçük arkana kartlarına göre çok daha güçlü ve sembolik anlamlara sahiptir.

• Küçük Arkana (Arakana Minör): Dört faklı grup içinde yer alan 14’er karttan oluşan takımlardır. Kupa, Kılıç, Asa ve Tılsım olarak isimlendirilen bu gruplar birçok konu hakkında genel bilgiler sağlamaktadır.

Tarot kartlarının her biri kendi içinde derin anlamlar taşımaktadır. Bu anlamalara en doğru yorumları ve kart bilgileri ile sitemiz üzerinden erişim sağlayarak hayatınızın her aşaması hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ücretsiz tarot falı 3 kart seçeneğini kullanarak geçmiş, şimdi ve gelecek kartlarınızı öğrenebilirsiniz.

Üç Kart Açılımı Tarot Falı İle Geçmiş, Şimdi ve Gelecek

Tarot falı birçok farklı yöntem kullanılarak bakılabilir. Günümüzde yaygın olarak kullanılan ve ortaya çıktığı ilk zamanlardan günümüze kadar devam eden üç kart tarot falı, kişinin deste içinden seçeceği üç farklı karta göre bakılır. Bu kartların açılımının ardından ortaya çıkan yorumlar, küçük arkana grupları arasında yer alan kartların içinde bulunduğu grubun yorumu ve kendi anlamına göre şekillenebilir. Diğer yandan daha güçlü ve derin anlamlar taşıyan majör kartların ise her biri kendi içinde anlamlara sahip olacaktır.

Geçmiş, şimdi ve geleceğiniz hakkında güçlü ve en doğru tahminlere ulaşabileceğiniz üç kart tarot falınıza platformumuz aracılığıyla bakabilirsiniz. Üç kart tarot falı hayatınızın bu üç evresi hakkında güçlü yorumlar almak ve fikir sahibi olmak için bakılabilir. Online olarak 3 kart tarot falı bakmak için ilgili kategoride yer alan kartlar arasında tüm enerjinizi kartlara yönelterek seçim yapmanız halinde en gerçekçi sonuçlara ulaşacaksınız.

Ücretsiz Üç Kart Tarot Falı İle En Doğru Tahminler

Dünya genelinde en bilinen fal çeşitlerinden biri olan tarot, ilk olarak Ortaçağ’ın son dönemlerinde ortaya çıkmış olmasına rağmen 18. yüzyıldan günümüze etkin biçimde kullanılmaya başlamıştır. Ezoterik bir öğreti olan tarot falı, zaman içinde farklı sistemlerin gelişmesini sağlamıştır. Hemen hemen tüm medeniyetlerde görülen bu kehanet yöntemi birçok kişinin hayatına yön vermeyi başarmıştır. Üç kart tarot falınızı öğrenmek için kartların doğru anlamlarına ve birbiriyle olan ilişkilerine ulaşabileceğiniz platformumuz üzerinden işlem yapabilirsiniz. Birçok kutsal kitapta da tarot falına ilişkin çeşitli konulara atıf yapıldığı düşünülmektedir. Tarot falının gücü bu yönüyle birçok açıdan değerlendirilebilir.

Üç Kart Tarot Falı Yorumları

Tarot kartlarının en doğru anlamlarına ve yorumlarına ulaşabileceğiniz platformumuz sayesinde hayatınızın birçok farklı evresi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Günümüzde teknolojinin gelişmesine bağlı olarak tarot kartlarına ilişkin yorumlar ve kart açma yöntemleri internet üzerinden de yapılabilmektedir. Bu sistemleri sitemiz üzerinden kullanarak üç kart tarot falı yorumlarının yanı sıra birçok farklı tarot falı ve fal yöntemini kullanabilirsiniz. Tarot falında temel amaç kartların anlamlarına göre çeşitli yorumlamalar yapmaktır. Bu nedenle diğer kehanet yöntemlerinden farklı olarak kartların anlamlarını bilen ve bu kartları doğru okumayı öğrenen kişilerin fal bakması mümkündür. Tarot falı uzmanları tarafından hazırlanan kart yorumları ve bu kartları birbiriyle ilişkileri hakkında genel görüşlere sitemiz üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Günlük Üç Kart Tarot Falı ve Gelecek Tahminleri

Geleceği öngörmek ve gelecek hakkında bilgi sahibi olmak her insanın isteyeceği bir durumdur. İnsanlık tarihi kadar eski olan bu bazı gizli ilimler ve öğretiler ise gelecek hakkında güçlü tahminler yapılabileceğiniz gözler önüne sermiştir. Bu yöntemlerden biri olan tarot falı, eski çağlardan günümüze kadar ulaşmayı başaran en etkili öğretilerden biridir.

Gelecek, geçmiş ve şimdi hakkında çeşitli bilgilere ulaşmak için tarot 3 kart falınızı sitemiz üzerinden görüntüleyerek, hayatınızın en önemli üç evresi hakkında çeşitli yorumlar elde edebilirsiniz. Kartların doğru biçimde yorumlanması ve anlamlarının hayatınıza nasıl tesir edeceğine ilişkin genel bilgilere sitemiz üzerinden ulaşarak tarot öğretisinin bilinmeyenlerine dair pek çok konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Geleneksel Üç Kart Tarot Falı Açılımları

Geleneksel anlamda geçmişten günümüze yaygın olarak kullanılan üç kart tarot falının mantığı, falına bakılacak kişinin tarot destesi arasından üç kartı seçmesidir. Seçilen bu kartların açılımının ardından her birinin kendi anlamları ve birbiriyle olan ilişkileri göz önünde bulundurularak söz konusu üç evre hakkında bilgiler elde edilir.

Tarot falında yer alan kartların anlamları ve diğer kartlar ile ilişkilerini en güçlü yorumlarla ulaşabileceğiniz platformumuz üzerinden tarot üç kart falının dışında, tek kart aşk falı, kariyer tarot falı ve daha pek çok farklı kehanet yöntemini online ve ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.